• کانال تلگرام
  •  
  • تلفن: 88280608-021
  •  
  • ایمیل: info@arianaman.com
  • ساعات کاری: 09:00-18:00

پارکت لمینت LIZARD

پارکت لمینت LIZARD


کفپوش ها انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها پارکت لمینت است که گاه به اختصار به آن پارکت و یا لمینت گفته می شود. در واقع پارکت لمینت تفاوت های زیادی با پارکت دارد.

با توجه به مزیت های فراوان پارکت لمینت نسبت به سایر کفپوش ها؛ امروزه استفاده از آن به صورت چشمگیری افزایش یافته است.

مجموعه آریانامان با توجه به کاهش چشمگیر واردات پارکت لمینت، اقدام به واردات مواد خام اولیه از کشورهایی که سرآمد این صنعت هستند کرده است. در نتیجه آن علاوه برکاهش هزینه های ارزی با تولید کالای مشابه خارجی در داخل کشور وهمچنین حفظ کیفیت، سبب رونق اشتغال شده است.

این مجموعه با راه اندازی خط تولید پارکت لمینت در ایران که مجهز به آخرین تکنولوژی تولید است؛ موفق شده است محصولی با کیفیت به بازار عرضه کند.

امید است در راستای حمایت از محصول ایرانی با کیفیت و تکریم حقوق مصرف کننده گامی هرچند کوچک برداشته و محصولی درخور مصرف کننده ایرانی تولید کرده باشیم.

با توجه به افزایش چشمگیر تقاضا بازار؛ این مجموعه اقدام به تولید پارکت لمینت  با نام تجاری  LIZARDکرده است. مغزی پارکت لمینت LIZARD یکی از بهترین HDF های موجود در بازارهای جهانی می باشد که توسط شرکت چامسون ترکیه تولید می شود که از مقاومت فشاری بالایی برخوردار است. روکش آن توسط شرکت SCHUTT DECOR آلمان طراحی و تولید شده است.

ضخامت پارکت لمینت 8mm LIZARD   است و دارای استاندارد AC4 و روکش ضد خش (OVER LEYER) است؛ که آن را برای مصارف مسکونی مقاوم می سازد.

از نظر تنوع در طرح و رنگ؛ پارکت لمینت LIZARD دارای جدیدترین طرح های اروپایی است.

Lizard

laminate flooring

مجموعه آریانامان تولید کننده پارکت لمینت LIZARD

Lizard

مقاومت سایشی بالا

دارای روکش ضد خش SCHUTT DECOR

Lizard

مقاومت فشاری بالا

دارای مغزی HDF چامسون

Lizard

laminate flooring

مجموعه آریانامان تولید کننده پارکت لمینت LIZARD